Bestuur

Eerdere besturen

Het bestuur 2017-2018:

d-de-waard

Dirk de Waard
Functie: Voorzitter
Kantoor: DeWaardSinke Advocaten
E-mail: voorzitter@jongebalieamsterdam.nl
 heidi-van-ginkel
Heidi van Ginkel
Functie: Vice-voorzitter, PR & Acquisitie
Kantoor: De Brauw
E-mail: pr@jongebalieamsterdam.nl
      Carolien van Tilburg
Functie: Penningmeester
Kantoor: Florent
E-mail: penningmeester@jongebalieamsterdam.nl
      Ewoud van der Leek
Functie: Secretaris
Kantoor: Houthoff Buruma
E-mail: secretaris@jongebalieamsterdam.nl
 michelle-maaijen
Michelle Maaijen
Functie: Opleidingen & Lezingen
Kantoor: Pallas Advocaten
E-mail: opleidingen@jongebalieamsterdam.nl
      Thijs Verstraten
Functie: Evenementen
Kantoor: Lexence
E-mail: evenementen@jongebalieamsterdam.nl
 joost
Joost Dibbits
Functie: Justitia
Kantoor: Loyens & Loeff
E-mail: justitia@jongebalieamsterdam.nl