Vrijdag 22 mei 2026 | Justitia Seminar & Eindfeest 2026 | KAARTEN NOG BESCHIKBAAR

Hét jaarlijkse evenement voor jonge Amsterdamse advocaten vindt dit jaar plaats van 18 tot en met 22 mei 2026, met als thema ‘Momentum‘!

De week bestaat traditiegetrouw uit de Amsterdamse Pleitwedstrijden op 18 mei 2026, een lezing van Lawyers for Lawyers op 21 mei 2026, en wordt op 22 mei 2026 afgesloten met het seminar en eindfeest. (Eenmalige) deelname aan het seminar is een stageverplichting voor advocaat-stagiaires in het arrondissement Amsterdam.

In een samenleving die steeds meer wordt gekenmerkt door polarisatie en verdeeldheid, is het voor jonge advocaten essentieel om op zoek te gaan naar verbinding: met elkaar, cliënten en met de samenleving. Met het thema ‘Momentum’ willen wij een positieve boodschap meegeven aan jonge Amsterdamse advocaten, omdat je ook als jonge advocaat kunt bijdragen aan een rechtvaardigere en verbonden samenleving.

De kaarten voor het eindfeest zijn nog beschikbaar op de website van Justitia. Houd de website en de social media-kanalen van Justitia in de gaten voor meer informatie.

To top