Op maandag 12 mei 2025 vinden de Amsterdamse Pleitwedstrijden x bureau Brandeis plaats bij het gerechtshof Amsterdam (inclusief lunch, borrel en diner). Naast de pleitwedstrijden op maandag 12 mei, zal voor de deelnemers op vrijdag 11 april een pleitworkshop worden verzorgd door bureau Brandeis.
De Amsterdamse Pleitwedstrijden zijn onderdeel van het Stichting Justitia Congres. De winnaar van dit evenement mag zichzelf een jaar lang Amsterdams beste pleiter noemen en verdedigt de eer van de stad op de Landelijke Pleitwedstrijden. De winnaar wint daarnaast een gepersonaliseerde bef en een toga op maat van het Togahuis.
De inschrijvingen voor de Amsterdamse Pleitwedstrijden x bureau Brandeis zijn vol. Voor het Lawyers for Lawyers Seminar en het Justitia Eindfeest zijn nog plaatsen beschikbaar, zie voor meer informatie deze link.